Fundacja „Dziedzictwo Stefana Kardynała Wyszyńskiego” przygotowuje projekt gry planszowej na podstawie ABC Społecznej Krucjaty Miłości  dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Chcemy w ten sposób przybliżać naukę społeczną w duchu Prymasa Tysiąclecia młodemu pokoleniu, by chronić je przed przemocą i uwrażliwiać na potrzeby drugiego człowieka.

Jednocześnie szukamy osób do współpracy – szczególnie potencjalnych Darczyńców, którzy zechcieliby wesprzeć projekt Fundacji. Mając na uwadze zapotrzebowanie na materiały przybliżające Księdza Prymasa młodym ludziom, widzimy, jak bardzo brakuje środków na realizację pomysłów.

Osoby/instytucje, które mogłyby pomóc w sfinansowaniu wydania gry, prosimy o kontakt lub wpłatę darowizny na konto fundacji.

Fundacja Dziedzictwo Stefana Kardynała Wyszyńskiego

ul. Marsa 61, 04-242 Warszawa

tel. 609 483 001                 e-mail: fundacja@wyszynskiprymas.pl

Konto bankowe: PKO SA 35 1240 6218 1111 0000 4609 1682

Darowiznę na Fundację można odliczyć od dochodu.

Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej. Osoby zaangażowane wykonują prace jako wolontariusze.

Projekty Fundacji są finansowane przez darczyńców.